تبلیغات
احیاگران - روش از بین بردن بوی بد سرویسهای بهداشتی

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 2 مرداد 1390

آیا می‌دانید برای از بین بردن بوی بد سرویسهای بهداشتی منازل، آپارتمانها، رستورانها، فرودگاهها، مهمانسراها، هتلها، برجها و ... چه باید کرد؟

پاسخ سوال :
غرب استعمارگر نه تنها برای این بو فکری نکرده بلکه به همراه آن بو مقداری مواد شیمیایی (نفتالین) وارد ریه مردم کرده است. لازم به ذکر است که به مدت دو دهه است که نفتالین به عنوان ماده سرطان زا در خون شناخته شده است و در پی دستور جمع آوری آن، نفتالین از شکل کروی به شکل استوانه تغییر و معطر به مواد شیمیایی سنگین سخت ارائه شده که مردم به عنوان بو گیر در این مراکز عمومی و خصوصی بهداشتی مصرف می نمایند.
جایی که فرزندان ما با آرامش تنفس می کنند دچار بیماری لاعلاج بشوند و ضمناً هزینه های میلیاردی نیز به دنبال خواهد داشت، ما باید چکار کنیم.

جوابیه دکتر روازاده: همانگونه که مردم عزیز ما مطلع هستند در قدیمهای نه چندان دور دو مخزن کوچک آب (آفتابه) که یکی از آنها نو و دیگری کهنه بود در دستشویی اولی برای طهارت و دومی پر از آهک بوده. هرگاه هر فردی از خانواده که مشام قویتری داشت و حس می کرد بوی گندیدگی و فاضلاب در شرف پخش شدن است اجازه داشت از آن مخزن کوچک استفاده کرده و همه را داخل سرویس بهداشتی بریزد. به طوری که این آهک به داخل چاه ختم شود که برای محاسبه دقیق تر یک کیلو آهک را با 10 لیتر آب مخلوط کرده بعد از چند ساعت آن را تکان داده و از صافی بگذرانید و صاف کرده آن را نه برای مدتی کوتاه برای مدتی دراز در دستشویی تخلیه نمایید.
توضیح اینکه برای مجتمع های آپارتمانی و مراکز بزرگتر می توانید از 20 لیتر آب و نیم کیلو آهک برای هر واحد استفاده کنید.

منبع: www.ravazadeh.ir
برچسب ها: دکتر حسین روازاده، دستشویی، خوشبو کردن دستشویی، طب اسلامی، طب سنتی،
ارسال توسط مدیر سایت
آرشیو مطالب
شخصیتها
آیت الله سید علی خامنه ای دکتر علی اکبر ولایتی استاد حسن رحیم پور ازغدی دکتر حسین روازاده حجت الاسلام سید صمصام الدین قوامی دکتر حسین خیر اندیش دکتر غلامرضا کرد افشاری

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه